Депутаты предложили повысить штраф за тонировку в шесть раз

W Rosji może zaostrzyć kary za nadmierne barwienie szyb.

W sprawie wniosku do zwiększenia kary za takie naruszenia działał do 3000 rubli Parlament stanu Chakasja. Odpowiedni projekt ustawy został już złożony do Dumy Państwowej, powiedział auto.mail.ru.

Obecnie kara za odcień, który nie spełnia standardów, jest 500 rubli, a kara pobytu została wyłączona z kodeksu wykroczeń administracyjnych, dlatego liczba naruszeń dramatycznie wzrosła. Nawiasem mówiąc, to jest – nie po raz pierwszy kara dla tonowania zaproponuje zwiększenie. Wcześniej proponowane sankcje w postaci grzywny w wysokości 1500 rubli dla tych złowionych naruszono po raz pierwszy, i 5000 rubli dla powtarzającego się naruszenia.

Jednocześnie posłowie Chakasja zaproponować do czynienia nie tylko z tylko kierowcy, ale również z usług samochodowych, film dubbing uznaje się ominąć przepisy. Dla funkcjonariuszy, którzy popełnili przestępstwo, zaproponował grzywnę w wysokości 15 – 20 tysięcy rubli dla osób prawnych. – 400 do 500 tysięcy rubli ..

Należy zauważyć, że zgodnie z wymogami przepisów technicznych Unii Celnej, są obecnie dopuszczone kierowców przyciemnione tylne szyby boczne i tylne samochodu. Nie jest również nielegalne pasek z przezroczystego kolorowego filmu na szczycie przedniej szyby. Ale przyciemnione szyby przednie lub boczne szyby jest możliwe tylko wtedy, gdy przepuszczalność światła filmu po przyklejeniu do przekraczać 70%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *